Проститутки та елітні шльондри Львова

Симпатии
0
#1
Проститутки та елітні шльондри Львова за великі гроші


Отож це було на мое день народження, котре зовсім пішло не так як хотілось, настрою було - 0 і хотілось зробити його краще, то тут і приїшла у чело ця ідея, шо треба їти до фєї. Добре що поблизу був дружаня, котрий знає у Львові багато чудових контор, де можно добре провести час. Ось одну з них він мені і підігнав.

Знахоиться вона біля обл. ради на Винничєнка. Туди і попрямував, після того як до дзвонився. Коли примчав по місту, виявилось що це яката міні контора, де обітають приятні баришні, проститутки та елітні шльондри Львова, але з великим цінником у 1600 грн.

Який вибір для хлопців?


На вибір до мене вийшли троє дівчат, усі на морду добрі, хоча і фото дуже на фотошопі повинен визнати. Дивився фото вже після прийому, коли їхав до дому. Вибрав цю фею тоді, але фейс у неї не такий чудовий як тут. Цицькі теж подгулявші. Десь 1.5 розміру.
5jfgbhh-jpg.244
9njtdvb-jpg.245

Також можно побачити якісь зайві кілограми. Деяке пузіко там вже є. Так шо дуже то на ці фото не заглядайтесь. Хата добра, усе дуже чисто та прибранно.

Що до втіх


По процесу можу сказать, шо дівчина робить добрячий мінет, а також досить добра у позі найздниці. Після чого була перевернута та пристрелена в місіонерской. Дівчина послушна, виконує усі забаганки, не крутить носом.

Але знову туди не піду напевно, дуже дорого, а дівчини не зовсім відповідають цому стандарту, як на мене хоча місце позицеонує себе, навіть тим як воно виглядає, що в ньому тільки вийняткові проститутки та елітні шльондри Львова. Хата шикарна, мені сподобалась.

Після єблі прийняв знову душ, та пішов гулять день народження далі. Цифри салону - 8(067)861-23-81
 
Симпатии
0
#2
біля обл. ради на Винничєнка
Да мастера фотожопа над ними поработали неплохо. Как то был по данному адресу, только купился на другую девочку. На фото показалась мне просто конфеткой. У меня аж слюнки текли, когда смотрел на эту ципу!!!
5wly3dq-jpg.253
zbufukt-jpg.254

Ну если первое явно с фш. то второе было куда реальнее. Когда приехал увидел ее. Лицо хоть и милое по прежнему, но какое-то не такое. Также в кг. набрала. К фоткам нужно прибавить еще кг 30. Где то так. Разнесло даму хорошенько. Хотя сиськи большие. Но я ее не выбрал. Там все таки оказался достойный данной суммы вариант, которым я и решил воспользоваться. КС на 4+ Миня также. В общем по процессу хорошо все было. + дама возбуждающая.
 
Симпатии
0
#3
К фоткам нужно прибавить еще кг 30
Так, цю також бачив, вона дійсно була більш за ту шо на фотах. Я так думаю шо цим фоткам вже не перший і не другий рік. Та що зі мною була на фейс порядком постаршала. Чи то дійсно фш усе зробив.
 
Сверху
Регистрируйся в казино вулкан на нашем сайте! Только лицензионные игровые автоматы